КВК

Дата: 01.04.2019 15:51

Фото без описуНапередодні СВЯТА ГУМОРУ,  30 березня, в Соснівському СБК  Шалигінської територіальної громади, наша команда -  «НОВОСЛОБІДСЬКИЙ КВАРТАЛ» взяла участь в грі КВК на кубок Шалигінського селищного голови – 2019.

Цікаві, запальні жарти нашої команди підкорили вдячних глядачів, які з нетерпінням чекали появи на сцені нашої «зірки» - Наталії Подшивайлової. Талановита, кмітлива та весела команда посіла почесне друге місце серед чотирьох команд. Група підтримки  команди «НОВОСЛОБІДСЬКИЙ  КВАРТАЛ» щиро вболівала та висловлювала вдячність бурхливими оплесками. Бажаємо успіхів і сподіваємось на нові творчі  досягнення в наступній грі КВК.

Команда та група підтримки висловлює вдячність С.В. Гаркавенко, а також голові нашої громади, О.О.Гаркавенко за організацію поїздки.