Путивльський район Сумської області

Розвиток підприємництва

Дата: 09.04.2018 18:03

Розвиток підприємництва

До уваги суб’єктів малого підприємництва! ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів місцевого бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

Конкурс проводиться у рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Новослобідській обєднаній територіальній громаді на 2018 -2019 роки, затвердженої рішенням пятої сесії сьомого скликання Новослобідської сільської ради Путивльського району Сумської області від 6 лютого 2018 року.

Право на отримання компенсації за рахунок коштів місцевого бюджету мають суб’єкти малого підприємництва, відповідно до Програми розвитку підприємництва.

Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін з 08 квітня по 10 травня 2019 року включно подати в Новослобідську сільську раду Путивльського району Сумської області (41543, с.Мінакове, вул. Садова, буд. 63, тел. 5 45 20, e-mail: nsloboda sr@ukr.net) документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Новослобідській обєднаній територіальній громаді на 2018-2019 роки.

Засідання місцевої конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів місцевого бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах відбудеться о 13.00 годині 31 травня 2019 року за адресою: Сумська область, Путивльський район, с.Мінакове, вул. Садова, буд. 63.