Новослобідська сільська  рада  оголошує конкурс

Дата: 11.10.2018 10:13

Новослобідська сільська  рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

- начальника відділу земельних відносин та екології;

- начальника відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини;

- начальника відділу соціального захисту населення;

- провідного спеціаліста відділу соціального захисту населення;

- спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення

Вимоги до кандидатів на посаду: громадянство України, вільне володіння державною мовою, освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше одного року, чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи з комп'ютерними програмами на рівні досвідченого користувача та знання  відповідних програмних засобів.

Необхідні документи: заява  про  участь у  конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; 4  фотокартки 4х6 см; копії документів про освіту з  додатками, декларація про майно, доходи, витрати  і зобов’язання фінансового характеру за  минулий рік  за  формою  передбаченою  Законом  України «Про запобігання корупції» від 07.10.2014 № 1700-VІІ, копія документа, який  посвідчує  особу, копія   військового квитка (для військовослужбовців або  військовозобов’язаних).

Документи  приймаються протягом  30 календарних днів від дня опублікування оголошення . Звертатися  за адресою: с. Нова Слобода,  вул. Першотравнева ,3, Путивльського району Сумської області

Додаткова інформація щодо основних  функціональних  обов’язків, розміру  та  умов оплати праці  надається  за тел. 5-45-20.