Розпорядження про оголошення та проведення конкурсу

Дата: 08.08.2018 12:18

НОВОСЛОБІДСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СІЛЬСЬКОГО     ГОЛОВИ

08.08.2018 р.                                   с. Нова Слобода                              №  117/02-19

Про  оголошення  та  проведення

конкурсу на заміщення вакантних

посад

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,   постанови  Кабінету  Міністрів України  від  15 лютого     2002 р. № 169 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців":

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування Новослобідської сільської ради:

- начальника відділу земельних відносин та екології;

- начальника відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини;

- начальника відділу соціального захисту населення;

- провідного спеціаліста відділу соціального захисту населення;

- спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення.

2. Умови конкурсу затвердити та опублікувати на офіційному сайті (додаються).

3. Проведення конкурсу на заміщення вакантної посади доручити конкурсній комісії  Новослобідської сільської  ради.

Сільський голова                                                                          О.О. Гаркавенко

розпорядження

сільського голови

08.08.2018  № 117/02-19

УМОВИ КОНКУРСУ

на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування – начальника відділу земельних відносин та екології;

спеціаліста відділу соціального захисту населення; спеціаліста відділу

бухгалтерського обліку та господарського забезпечення

Кандидати на заміщення вакантних посад начальника відділу земельних відносин та екології; начальника відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини; начальника відділу соціального захисту населення; провідного спеціаліста відділу соціального захисту населення; спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення повинні мати громадянство України, вільно володіти державною мовою, освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи з комп'ютерними програмами на рівні досвідченого користувача та знання  відповідних програмних засобів.

Документи до участі в конкурсі приймаються конкурсною комісією протягом   30 календарних днів від дня опублікування оголошення про конкурс на офіційному сайті Новослобідської сільської ради.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

заява  про  участь у  конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; 4 фотокартки 4х6 см; копії документів про освіту з  додатками, декларація про майно, доходи, витрати  і зобов’язання фінансового характеру за  минулий рік  за  формою  передбаченою  Законом  України «Про  засади  запобігання корупції» від  07.10.2014 №1700-VІІ, копія документа, який  посвідчує особу, копія військового квитка (для військовослужбовців або  військовозобов’язаних).

Секретар ради                                                                          О.А. Мірошнікова