Нема дерев - посадіть! Мало дерев - бережіть! Багато - дерев не губіть!

Дата: 26.04.2019 13:28

Фото без опису

Акцію «Зелений паросток майбутнього» протягом 23 – 24 квітня було продовжено в селі Юр’єве та Князівка. Учні навчальних закладів спільно з дорослими висадили маленькі тендітні пагінці сосен, берізок, дубків та вербичок.

Кожна людина в цьому світі прагне залишити по собі свій слід. Це справа, яку він виконав або творіння його рук. То чому б не посадити дерево? Це буде найкраща пам'ять! Будуть змінюватись покоління, а дерево продовжує жити і кожного року милуватиме око зеленими шатами.

Акція «Зелений паросток майбутнього» покликана привернути увагу кожного мешканця нашої громади, а особливо підростаючого покоління  до питань бережливого ставлення до природного середовища, збереження та примноження скарбів природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.

Сподіваємось і щиро віримо, що деревця, які були висаджені, буйно ростимуть, а сьогоднішні учні через роки передадуть естафету майбутнім школярам.