"Тих днів не меркне слава"

Дата: 08.05.2019 14:34

Фото без опису

8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Перемога дісталася нам дуже дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Тож у ці дні віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював свободу, захищав рідну українську землю від ворогів. Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна.

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначної ролі у перемозі в Другій Світовій війні 8 травня біля пам’ятного обеліску поблизу села Мінакове відбувся мітинг – реквієм «Тих днів не меркне слава».

Урочистий захід відкрила  сільський голова Ольга Гаркавенко, яка зазначила, що слова сьогодні вдячності та вітання ми адресуємо фронтовикам, партизанам і підпільникам, трудівникам тилу, дітям війни — усім тим, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного лихоліття. І їхній подвиг гідно продовжують воїни нинішнього покоління, які захищають цілісність і незалежність нашої Батьківщини на Сході України, нерідко ціною власного життя.

Зі зворушливими словами вдячності та проникливими музичними композиціями виступили учні Князівського НВК.

Після урочистого заходу усі охочі могли поласувати смачним та запашним солдатським кулішем.