Привітали зі святом

Дата: 10.05.2019 13:30

Фото без опису

День перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні  − у ньому і радість перемоги, і гіркота втрат. Адже мільйони наших співвітчизників полягли у боях  за найсвятіше – свободу своєї Батьківщини. І хоча події тієї страшної війни віддаляються від нас з кожним роком, але в пам'яті народній назавжди залишаться героїзм, мужність, відвага воїнів і працівників тилу, які  не шкодували свого здоров’я і життя для нашого мирного майбутнього.

Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні працівники Новослобідської сільської ради привітали учасників війни та дітей війни, які проживають на території сільської ради та вручили продуктові набори. Кажуть, що людина живе, поки її пам’ятають, тому справа живих пам’ятати завдяки кому була одержана перемога у найстрашнішій війні.