«ПРАВОВІ ГОЛОВОЛОМКИ» ВІД ФАХІВЦІВ ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ

Дата: 29.05.2019 16:01

В рамках Тижня правових знань, присвяченого Дню захисту дітей, фахівці юстиції підготували для малечі цікаві тематичні заходи. Так, одним з них став урок «Правові головоломки» для учнів 4-х класів Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7.

Під час заходу правники в ігровій формі розповіли дітям про їх права та обов’язки. Закріпити отриманні знання школярам допоміг кросворд, за результати розв’язання якого учні склали ключове словосполучення «Права дитини». Варто зазначити, що гра викликала у малечі не аби який інтерес, про що свідчив ажіотаж учнів під час надання відповідей та відверті посмішки при розв’язанні кросворду.

Окремо розглянули зі школярами фахівці юстиції й основні правила щодо протидії булінгу. Юристи вкотре наголосили, що за скоєння цькування на булера чекає відповідальність – штраф від 850 до 1700 гривень або громадські роботи від 20 до 40 годин. Якщо ж насильство вчинить дитина у віці до 16 років – відповідатимуть його батьки або особи, що їх заміняють. До них будуть застосовані штрафні санкції від 850 до 1700 гривень або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.