Лідія Павлик: «Служба зайнятості Сумщини на ділі підтверджує статус сервісної служби»

Дата: 30.05.2019 16:44

Лідія Павлик: «Служба зайнятості Сумщини

на ділі підтверджує статус сервісної служби»

З метою надання методичної допомоги щодо популяризації соціальних послуг серед усіх клієнтів служби зайнятості, в тому числі роботодавців, тривають планові виїзди до філій та базових центрів зайнятості, які постійно практикує Сумська обласна служба зайнятості.

Як правило, до виїзної групи входять фахівці відділів організації сприяння працевлаштуванню, надання послуг роботодавцям. Очолює її заступник директора обласного центру зайнятості Лідія Павлик.

- Перші підсумки свідчать про те, що поїздки не лише приносять користь фахівцям філій та базових центрів зайнятості, а й допомагають знайти найбільш прийнятний алгоритм дій співпраці із працедавцями та шукачами роботи. Головну увагу під час відвідин приділяємо, зокрема, налаштуванню ефективної діяльності кар’єрних радників, обговорюємо та відшліфовуємо їх навички та вміння спілкуватися з клієнтами. Спеціалісти обласного центру зайнятості разом із фахівцями філій та центрів зайнятості відвідують роботодавців, спілкуються з людьми, які звернулися за допомогою, спільно з’ясовують рівень задоволеності отриманою послугою. Зауважу: така форма роботи - це своєрідний моніторинг організації праці на місцях, який, перш за все, змушує більш ретельно застосовувати індивідуальний підхід до обслуговування клієнтів, сприяє поліпшенню популяризації соціальних послуг, їх впровадженню на практиці, - розповідає Лідія Павлик. – Словом, намагаємося, аби служба зайнятості перетворилася на дійсно сервісну службу, послугами якої залюбки б користувалися жителі нашого регіону. Під час відряджень, повторюсь, ми свідомо відмовилися від інспектувань, передусім наголос робимо на практичних діях.

За словами Л.Павлик, на сьогодні спеціалісти обласного центру зайнятості подібною формою роботи з наданням практичної допомоги вже охопили 75% філій та центрів зайнятості Сумщини.

У планах – найближчим часом відвідати кожну філію та кожен центр зайнятості.

Можна зробити висновок, що таким чином фахівці Сумської обласної служби зайнятості на ділі підтверджують лозунг «Ми працюємо, щоб працювали Ви».

Прилегла до центру зайнятості

чи філії територія – найбільш приваблива

Несподіваний та оригінальний конкурс нещодавно оголосила Сумська обласна служба зайнятості. Присвячений він благоустрою територій, прилеглих до центрів зайнятості та філій Сумського обласного центру зайнятості і не потребує фінансових затрат. Конкурс вимагає одного – неймовірного польоту фантазії.

Мета проведення конкурсу амбітна і полягає в тому, аби прилеглі до офісів території мали найкращий у місті чи селищі вигляд. При цьому рекомендується використовувати квітникарсько-ландшафтний дизайн, популяризувати досягнення вітчизняного квітникарства та декоративного садівництва, нові прогресивні агротехнічні технології, аби привернути увагу громадськості до естетичності вигляду територій та формувати екологічну культуру відвідувачів центрів зайнятості та філій.

Кожен центр зайнятості або філія - учасник конкурсу – самостійно, на свій смак та розсуд реалізує проект ландшафтної композиції, який включає квітник, асортимент посадочного матеріалу, склад уживаних матеріалів, малі архітектурні форми та доступні елементи благоустрою, гармонійно поєднуючи їх.

Учасники конкурсу подають інформацію у вигляді фото (електронний варіант) та короткий опис оригінальних ідей.

Підсумки конкурсів підбиваються у два етапи: до 14 червня та до 27 вересня 2019 року.

Оцінка конкурсних робіт здійснюється за такими номінаціями:

1. «Квітник» (краще оформлення декоративними рослинами й квітами клумб, газонів та квітників);

2. «Вертикальне озеленення» (краще оформлення території квітами й декоративними рослинами);

3. «Парадний вхід» (кращий ландшафтний дизайн);

4. «Креативність» (новизна ідеї).

Комісія за результатами розгляду конкурсних пропозицій визначає по одному переможцю конкурсу в кожній номінації.

Оголошення переможців конкурсів відбувається у місцевих засобах масової інформації, офіційних веб-сайтах обласної служби зайнятості, райдержадміністрацій, районних та міських рад, у соціальних мережах.

З метою проведення поглибленого вивчення перспектив розвитку ринку праці та потреби  в працівниках  у 2019 році Державною службою зайнятості проводилось анкетування роботодавців шляхом заповнення анкети у Електронному кабінеті роботодавця на сайті служби зайнятості. Даний сервіс є доступним для роботодавців,які зареєстрували в центрі зайнятості логін та пароль для входу в електронний кабінет.

Пропонуємо ознайомитись з результатами анкетування.