Свято дитинства

Дата: 03.06.2019 16:18

Фото без опису Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

1 червня  на базі Новослобідського НВК відбулось свято присвячене Дню захисту дітей.

Цього дня наші дітки мали змогу взяти участь у конкурсі «малюнку на асфальті», потанцювати , поспівати, зробити дитячий аква-грим, взяти участь у цікавому та пізнавальному квесті.  А дитячі  улюблені мультиплікаційні герої  зробили це свято справді дитячим. По завершенню  концертної програми на дітей чекала пінна дискотека та смачний обід.

Маємо сподівання, що це свято назавжди залишиться у дитячих спогадах, як один із світлих і радісних днів їх безтурботного дитинства.