Повідомлення про оприлюднення проекта рішення Новослобідської сільської ради «Про встановлення на території Новослобідської сільської ради єдиного податку на 2020 рік»

Дата: 16.05.2019 16:09

про оприлюднення проекта рішення Новослобідської сільської ради

«Про встановлення на території Новослобідської сільської ради єдиного податку на 2020 рік» з аналізом його регуляторного впливу.

16.05.2019

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб,  оприлюднено проект рішення Новослобідської сільської ради «Про встановлення на території Новослобідської сільської ради єдиного податку на 2020 рік»  з аналізом його регуляторного впливу шляхом опублікування наофіційній  веб сторінці Новослобідської сільської ради та дошках оголошень Новослобідської сільської ради.

Проекти рішень підготовлено виконавчим комітетом Новослобідської сільської ради.

Мета проекту рішення: із введенням в дію рішення пропонується розв’язати проблему щодовстановлення ставки єдиного податку на території Новослобідської сільської ради на 2020 рік для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність.

Зауваження і пропозиції приймаються за адресою:

З текстом проекту  рішення та аналізом його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Новослобідської сільської ради.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Новослобідською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 41535, с. Нова Слобода, вул.Першотравнева, 3 Путивльського району Сумської області.

Тел. (05442)5-51-16

Сільський голова                                   О.О. Гаркавенко