Дітям про Конституцію

Дата: 01.07.2019 15:49

Фото без опису

Ми живемо у незалежній країні, ім’я якій Україна. Всі ці роки – то роки нашого воскресіння, єднання, осмислення своєї долі й історії. А перед ними, цими роками незалежності, були століття, якими українці йшли до своєї держави.

Саме прийняття народом свого найголовнішого документа - Конституції знаменує народження вільної і незалежної держави. Так нехай же ця дата 28 червня у календарі ніколи не стане для нас порожнім звуком і кожен з нас з гідністю зможе сказати, що ми дійсно маємо ту країну, яку заслуговуємо, і ті закони, які прийняли самі.

27.06.2019 в  комунальному закладі «Новослобідська  публічна бібліотека» було проведено інформаційну хвилину «Мить історії української Конституції», на якому дітям розповіли про історію створення Конституції, а діти малювали малюнки до свята.

Вітаємо  всіх  з Днем Конституції України! У цей день ми святкуємо дату становлення вільної і незалежної України, яка повстала з попелу. Так нехай же полум'я гордості за нашу країну яскраво горить в серцях всіх нас, висвітлюючи нам шлях у щасливе майбутнє.

На центральній площі міста, де цвіте акація,
Українську Конституцію знов святкує нація,
Нація нова і вільна, вільна в своїм краю,
Любіть свою Україну! З святом вас!Вітаю!