ЯКІСНЕ ІНФОРМУВАННЯ – ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОВОГО НІГІЛІЗМУ

Дата: 11.07.2019 15:02

Фото без описуСтрімкі правові зміни потребують вчасного ознайомлення та засвоєння населенням країни. Пізнавати пересічним громадянам законодавчі нововведення  допомагають фахівці юстиції Сумщини, організовуючи правопросвітницькі заходи. Спілкуючись віч-на-віч з жителями міста, правники проінформували їх з приводу інформаційної кампанії «Я маю право на чесну платіжку», яка запроваджена Міністерством юстиції України в рамках загальнонаціонального равопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Сумчанам повідомлено про граничні тарифи на тепло та гарячу воду, а також про способи  протидії у разі надходження платіжок із завищеними цінами. До речі, після затвердження урядом таких тарифів, мешканці Сумської області зможуть економити від 10% до 15%. Розрахувати розмір особистої економії можна скориставшись онлайн-калькулятором розрахунку чесної платіжки, розміщеним на сайті Мін’юсту за посиланням: https://minjust.gov.ua/news/info/onlayn-kalkulyator-poslug.