За півріччя служба зайнятості Сумщини знайшла роботу для 14,5 тисяч осіб

Дата: 23.07.2019 09:19

Фото без описуУ першому півріччі 2019 року, у порівнянні з січнем-червнем  2018 року кількість роботодавців, які співпрацювали з філіями та центрами зайнятості, збільшилась на 6% та становила 4,2 тис. одиниць.

Кількість вакансій у базі даних Сумської обласної служби зайнятості збільшилась на 2% та склала  20,2 тис. одиниць. У чотирнадцяти філіях та центрах зайнятості з дев’ятнадцяти відбулося зростання кількості вакансій. Найбільш суттєво кількість вакансій зросла у Ямпільській та Середино–Будській філіях (у 1,3 рази).

Фото без опису

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння обласної служби зайнятості, залишилась   на рівні минулого року та становила 14,5 тис. осіб. При цьому, 44% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. З числа колишніх безробітних 40% знайшли роботу в сільському господарстві, лісовому та рибному господарстві; 14% - у переробній промисловості; 12% - у сфері оптової та роздрібної торгівлі, ремонті.