КРЕАТИВНО ТА ПІЗНАВАЛЬНО СУМСЬКІЙ МАЛЕЧІ ПРО ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ

Дата: 25.07.2019 08:20

Сьогодні дитячі садочки – це не просто місце, де діти знаходяться в робочий час батьків, а простір, де отримують перші серйозні знання, зокрема правові. Надбані початкові уміння дозволяють вихованцям  вчасно опановувати вікові навички, а різноманітність форм та методів викладу інформації додають цікавості до навчання.

Правники юстиції Сумщини, відвідуючи один із дитячих садків, провели для його вихованців цікавий та пізнавальний захід. Радісно гостей вітала  малеча, тому із завзяттям взяла участь у подорожі країною прав та обов’язків. Під час зустрічі фахівці розповіли про базові права дітей, зокрема про право на відпочинок, навчання, сім’ю, медичну допомогу, захист. А отримані знання про належну поведінку допоможуть малечі пізнати доросле життя, зберегти себе від можливих помилок та наслідків.

Варто зазначити, що подібні правопросвітницькі заходи проводяться спеціалістами юстиції в рамках ініційованого Мін’юстом  загальнонаціонального проєкту «Я МАЮ ПРАВО?!». Більш детально з правопросвітницькими кампаніями можна ознайомитись за посиланням https://pravo.minjust.gov.ua/ua/programs.