РОЗЛУКА З АВТІВКОЮ ЗБЛИЗИЛА СИНА ТА БАТЬКА ???????

Дата: 25.07.2019 10:27

Керування автомобілем багатьом чоловікам приносить задоволення, тому будь-які перепони, які стають між автівкою та водієм, останні намагаються усунути в найкоротший термін.

Водія на Тростянеччині обмежили у праві керування транспортними засобами. Причиною цьому стало накопичення боргу по несплаті аліментів у сумі 14 тисяч гривень. Застосований захід примусу позитивно вплинув на чоловіка, оскільки перспектива стати «пішоходом» його зовсім не тішила.   Батько, який не мав місця робити та не хвилювався за свій статус безробітного, дізнавшись про накладені на нього обмеження відразу схаменувся. Заради відновлення втрачених свобод, неплатник влаштувався на роботу, що й дало йому можливість сплатити заборгованість по аліментах у повному обсязі.

Бажання людини змінюються відповідно до певних обставин, які склалися навколо неї. Тому ініційовані Міністерством юстиції України новели пакету законів #ЧужихДітейНеБуває створюють всі необхідні умови для допомоги боржникам у погашенні своїх заборгованостей.