День села Князівка

Дата: 06.08.2019 13:49

Фото без опису

День  села – завжди хвилююча подія для його мешканців. В такий день кожен відчуває себе частинкою великої родини. Це свято об’єднує усіх. Кому село дороге, хто тут народився, живе, працює чи просто приїздить у гості.

З самого ранку в церкві села Князівка, в ім’я Ікони Почаївської Божої матері, звершили святкове Богослужіння.

А далі розпочались урочистості. Для малечі встановили батут та гірку. Також діти отримали масу позитивних емоцій від аквагриму, шоу мильних бульбашок, морозива та майстер класу по виготовленню слаймів.

Свято розпочалось урочистим концертом. Відкриваючи офіційну частину, з теплими словами привітань до жителів села та гостей свята звернулась очільниця територіальної громади Новослобідський сільський голова Ольга Гаркавенко подякувала усім, хто не тільки на словах. а й конкретними справами робить рідну Князівку процвітаючим, перспективним селом, та побажала усім жителям достатку, радості, миру, любові та здоров’я. А селу – добробуту й подальшого процвітання.

Концертна програма була цікавою та насиченою на музичні вітання, для наших шановних хліборобів, іменників, жінок, пенсіонерів, молоді, мужніх захисників.

В цей святковий день було організовано виставку робіт сільських умільців.

Після урочистої частини кожен присутній на святі міг скуштувати смачний куліш та інші смаколики.

Завершилося свято запальною дискотекою та неперевершеним фаєр шоу.