Прапор

Дата: 23.08.2019 09:14

Фото без опису

Напередодні святкування Дня Незалежності нашої держави вся країна офіційно вшановує головний державний символ – Прапор України! Відповідно до статті 20 Конституції України,  Державний Прапор України – стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів.

Багато століть відбувалося формування нашого шляхетного та яскравого стягу - священного двоколору. Багато поколінь захисників української землі – нашої Вітчизни – проливали кров та клали на плаху історії свої голови за цей величний символ.

Наш прапор – це найдорожчий символ. Це - Символ свободи і волі, віри та сили українського народу.

У  комунальному закладі  «Новослобідська публічна бібліотека» була проведена  патріотична хвилина «Майоріє гордо прапор», на якій йшла  мова  про те, що всі ми повинні бути гідними пам’яті багатьох поколінь українців,які своїми подвигами, працею і ціною свого життя створювали славу і велич держави.

Від усього серця бажаємо вам, щоб ваше життя було світлим, чистим і мирним, як сине небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України.

Стань під прапор синьо-жовтий

Стяг відважних прабатьків,