УРОКИ ПРАВОВОГО ВИХОВАННЯ ВІД ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ ПОПОВНИЛИ РОЗКЛАД ШКОЛЯРІВ

Дата: 04.09.2019 16:16

У перший навчальний тиждень завдяки фахівцям юстиції учні Сумської загальноосвітньої школи № 4 урізноманітнили свій розклад уроків. Юристи, завітавши до класу, провели з дітлахами правопросвітницьку зустріч, яка завдяки особливим методам викладу інформації привернула увагу учнів та сприяла засвоєнню корисних знань.

Діти були проінформовані з приводу загальнонаціонального проєкту від Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», який вже протягом тривалого часу допомагає громадян у розв’язанні життєвих проблем. Правники також розповіли про права малечі та її обовязки, тим самим нагадавши, що існує межа між можливою та належною поведінкою.

Так, малеча дізналася, що має право на сім’ю, відпочинок, лікування, навчання, харчування тощо. А старанне  навчання, повага до оточуючих та дотримання встановлених законодавством й суспільством норм поведінки – це той не повний перелік обов’язків, дотримання яких є необхідним для законослухняних громадян.

Окрім того, правники наголосили, що з настанням нового навчального року протидія булінгу у дитячих колективах стає все більш актуальною та потребує постійної уваги. Більш детально із зазначеною темою можна ознайомитись за посиланням https://pravo.minjust.gov.ua/ua/programs/booling