МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БЛАГОДІЙНОСТІ ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ ВІДЗНАЧИЛИ ПРАВОВИМ ЗАХОДОМ

Дата: 06.09.2019 08:27

Фото без описуЗ нагоди Міжнародного дня благодійності фахівці юстиції Сумщини завітали до центру соціально-психологічної реабілітації, чи не єдиного місця, де діти можуть отримати допомогу та шанс не втратити майбутнє. Часто трагічні події в житті або систематичне зневажливе ставлення батьків до виконання своїх обов’язків стають причиною того, що малеча залишає рідні домівки.

Позбавлені турботи близьких людей, дітлахи повинні знати та захищати свої права, тому правники організували захід, під час якого розповіли про загальнонаціональний проєкт «Я МАЮ ПРАВО!». Метою візиту було підвищення рівня обізнаності щодо наявності свобод та сумлінного виконання обов’язків. Також разом з корисними знаннями діти отримали від правників подарунки, що будуть доброю згадкою про їх знайомство. Відтепер вихованці закладу знають, що у випадку коли вони стали учасником або свідком домашнього насильства слід негайно викликати поліцію – 102, або звернутися на «гарячу лінію» – 116-123. А у випадку насильства стосовно дитини додатково повідомити службу у справах дітей. Отримані поради допоможуть знизити ризики настання небажаних наслідків.