ЩОДО ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ ВІД «ПРАВОВОГО MESSAGEBOX»

Дата: 18.09.2019 08:51

Підтримка чада у складних життєвих обставинах та його виховання в цілому, потребує певних навичок та часу. Звісно батьки, вчителі та близькі люди приділяють значну увагу в житті будь-якої малечі, проте органи державної влади не залишаються осторонь та вносять свій вклад у розбудову дитячого світогляду.

Сумська загальноосвітня школа № 15 перейняла естафету щодо розміщення «Правового Messagebox». Залишений фахівцями юстиції порадник, який вже ознайомив значну аудиторію із загальнонаціональним проєктом «Я МАЮ ПРАВО!» та його кампаніями, почав інформувати тутешнє покоління, шо підростає.

Правники зауважили, що булінг є однією з актуальних проблем, яка негативно впливає на шкільну молодь. Ворожі настрої, що присутні в учнівському колективі здатні перетнути межу, за якою на жертву цькування чекають, як фізичні, так і моральні травми. Особливу увагу юристи звернули на постраждалих від знущань, та наголосили, що треба:

• не тримати ситуацію булінга в таємниці та довіритися близькій людині (батькам, другу, вчителю, психологу, тощо);
  • не соромитися просити про допомогу;
  • усвідомити, що ніхто не має права принижувати та ображати, порушувати особистий простір інших людей.