День Партизанської слави.

Дата: 23.09.2019 11:41

Щорічно, 22 вересня, в Україні відзначається День Партизанської слави.  Цей день є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над нацистськими загарбниками.  Партизани контролювали лісові райони України. Загін Сидора Ковпака здійснив рейд від Путивля до Карпат, тим самим показавши людям, що нацисти не всесильні.

До Дня Партизанської слави в комунальному закладі «Новослобідська публічна бібліотека» проведено краєзнавчу годину «Партизанський шлях від Путивля до Карпат», на якому дітей ознайомили  з інформацією про участь новослободців у партизанському русі, про подвиг свого народу в нелегкий час випробувань.

Сьогодні ми шануємо пам’ять колишніх партизанів-ковпаківців, схиляємо голови  перед пам’яттю тих партизан, які не повернулися з війни, віддали своє життя за перемогу.