ПЕРШОКЛАСНИКАМ ПРО ГАРАНТОВІ ДЕРЖАВОЮ ПРАВА

Дата: 26.09.2019 09:13

Сприйняття світу дитиною починається з базових понять та розумінь. Саме тому фахівці юстиції Сумщини під час правопросвітницької робити особливу увагу приділяють наймолодшим громадянам, аби сформувати у малечі поняття гарантованих державою прав, а також навчити реалізовувати їх та захищати у разі необхідності.

Сьогодні правники завітали до першокласників Сумської загальноосвітньої школи № 22. Разом з юристами вихованці нової української школи в цікавій та інтерактивній формі пізнавали свої права, зокрема право на навчання, відпочинок, медичну допомогу, захист, інформацію, родину тощо. За допомогою яскравої мапи та роздаткового матеріалу, розробленого з урахуванням вікових особливостей дітей, першокласники вчилися не тільки реалізовувати та відстоювати свої свободи, а й дотримуватися виконання обов’язків.

Варто зазначити, що правовий захід захопив підростаюче покоління. Про це свідчила велика кількість запитань та позитивний настрій школярів.