НА СУМЩИНІ ДЕПАРТАМЕНТ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ РОЗПОЧАВ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ СУБ'ЄКТІВ АГРАРНОГО СЕКТОРУ

Дата: 08.10.2019 08:15

Фінансова підтримка здійснюється у рамках Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року. На реалізацію таких заходів передбачено більше 7 млн грн Прийом заявок та документів здійснюється від суб’єктів господарювання для отримання часткового відшкодування, фінансової підтримки, від органів місцевого самоврядування – для отримання субвенції за напрямками: підтримка галузі ягідництва; сприяння збільшенню обсягів виробництва органічної продукції; сприяння збереженню генофонду лебединської та української бурої молочної порід великої рогатої худоби; фінансове забезпечення розвитку галузі свинарства у суб’єктів малого підприємництва; відтворення племінного поголів’я вівцематок, баранів, ярок; підвищення кваліфікації відповідних менеджерів органів місцевого самоврядування; сприяння розвитку фермерських та сімейних фермерських господарств.

Заявки та документи на отримання фінансової підтримки необхідно надсилати до обласного Департаменту агропромислового розвитку до 5 листопада 2019 року.

Детальніше на сайті Департаменту АПР http://www.apk.sm.gov.ua/index.php/uk/derzhavna-pidtrimka-apk

та за телефонами:  (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70.

Підтримка галузі ягідництва

Відшкодування суб’єктам господарювання витрат, пов’язаних з отриманням сертифікату на виробництво органічної продукції

Навчання працездатного населення сільської місцевості

Підвищення кваліфікації відповідних менеджерів органів місцевого самоврядування