ЮРИСТ – ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ТА ПОЧЕСНА ПРОФЕСІЯ

Дата: 10.10.2019 08:17

Фото без опису

Протягом усього життя люди обирають і кожне таке рішення має своє значення та наслідки. Звісно, мінімізувати кількість невиважених рішень можливо, якщо вчасно прислухатись до корисних порад.

День правничої кар’єри, який пройшов на базі Сумського національного аграрного університету, допоміг молодому поколінню налаштуватися на вірний життєвий шлях. Правники розповіли майбутнім абітурієнтам та студентам про структурні підрозділи обласної юстиції та особливості реалізації юридичного фаху у стінах органу, що покликаний захищати права громадян.

Майбутні правознавці дізналися про можливості працевлаштування, перелік вакансій та посадові обов’язки (http://www.sumyjust.gov.ua/vacancs). Отримана інформація допоможе визначитись із напрямком діяльності, який розкриє можливості кожного та створить справжніх майстрів своєї справи.