«ТЕРИТОРІЯ ВПЕВНЕНОСТІ» ВЧИТЬ ПРОТИДІЯТИ БУЛІНГУ ТА НАЛАГОДЖУВАТИ СТОСУНКИ У КОЛЕКТИВІ

Дата: 11.10.2019 10:55

Фото без описуНеформальний та пізнавальний захід від фахівців юстиції Сумщини «Територія впевненості», який успішно зарекомендував себе під час Всеукраїнського тижня протидії булінгу, продовжує отримувати запрошення від сумських шкіл.

Цього разу з метою реалізації правопросвітницької кампанії #СтопБулінг, запровадженої в рамках загальнонаціонального проєкту «Я МАЮ ПРАВО!», правники завітали до загальноосвітньої школи № 21. Під час заходу спеціалісти в інтерактивній формі ознайомили учнів з поняттям булінгу, вчили відрізняти ганебне явище від звичайних конфліктів, а головне – виводили алгоритм протидії цькуванню.

«Варто зазначити, що метою «Території впевненості» є не тільки підвищення правової обізнаності школярів, а й налагодження дружніх стосунків у колективі. За допомогою рухливих ігор фахівці юстиції Сумщини вчать малечу розпізнавати настрій однолітків та контролювати власні емоції», - розповіла керівниця юстиції Сумщини Ірина Свистун.

Отриманні знання та навички допомогли учням сформувати поняття, що #БулитиНеКруто!