Дата: 11.10.2019 11:24

Фото без опису14 жовтня Україна відзначає три славетних свята – День захисника Вітчизни, День Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших козаків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

В комунальному закладі пройшла година цікавого «Щоб козацька слава повік не пропала», на якій йшлося про  історію українського козацтва.

Історія українського козацтва – це одна з найвизначніших
сторінок життя нашого народу. В найтяжчі часи іноземного поневолення
козацтво було справжнім захисником рідної України, оборонцем віри,
моралі та державницьких традицій нашої Вітчизни. Впродовж століть
могутнє козацьке братство здійснювало вплив на європейську історію.
Й донині нащадки козаків розвивають найкращі традиції наших предків, що є для насФото без опису зразком доблесті і відданості Україні.

Від усього серця вітаємо з цими знаменними святами всіх громадян  України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух наших героїчних попередників!