ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ ПРОВЕЛИ ПЕРШІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ «УНІВЕРСИТЕТУ ІІІ ВІКУ»

Дата: 16.10.2019 16:46

Фото без опису

Навчатися новому завжди корисно, і вік – цьому ніколи не стоїть на заваді. Так мотивуються студенти «Університету ІІІ віку», який був організований Сумським міським центром соціального обслуговування.

Для людей поважного віку були проведені перші лекції. Фахівці юстиції в якості спікерів долучились до процесу навчання. Вони розповіли про напрямки роботи та структурні підрозділи управління юстиції Сумщини.

Правники, в тому числі, зазначили, що наразі працює зручний сервіс для громадян – он-лайн будинок юстиції (https://online.minjust.gov.ua), на сайті якого є сервіси, використання котрих допоможе внести зрозумілі та корисні зміни у життя пересічних громадян. Подібний інтернет ресурс передбачає надання таких послуг:

отримання електронного цифрового підпису