ПРО «ГРОМАДСЬКИХ РАДНИКІВ» СТУДЕНТАМ «УНІВЕРСИТЕТУ ІІІ ВІКУ»

Дата: 24.10.2019 16:58

Фото без опису

Розвиток особистості ніколи не мав часових рамок, якщо є бажання, то у будь-якому віці можна пізнавати щось нове та корисне. Люди старшого покоління, які прагнуть відкрити для себе невідомі горизонти та бути в курсі руху сьогодення, є гарним прикладом для молоді.

Фахівці юстиції Сумщини спільно зі спеціалістами місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги провели для студентів «Університету ІІІ віку» Низівської сільської ради зустріч, на якій розповіли про інформаційну кампанію «Громадські радники». Правники зазначили, що ініціатива Мін’юсту, що запроваджена в рамках загальнонаціонального проєкту «Я МАЮ ПРАВО!», спрямована на спрощення доступу жителів сіл та невеликих міст до правосуддя. Небайдужі громадяни, які можуть стати радниками, будуть надавати консультації у правовій сфері з базових питань, інформувати щодо змін законодавства та виховувати почуття рівності всіх перед законом.

Проведене заняття допомогло громадянам поважного віку дізнатися про нововведення у сфері інформування. Зміни допоможуть покращити життя населення та забезпечити більш високий рівень довіри до закону.