Дата: 25.11.2019 08:44

Фото без опису        Голод – це явище добре відоме історії. Досі не віриться, що в Україні – житниці всієї тодішньої радянської імперії раптово зник хліб і люди залишились без зернини. Пухли старі й малі, вимирали роди й села. Смерть чекала на шляхах, на полі, по хатах. ЇЇ кістлява рука, здавалося, вдень і вночі не випускала своєї кривавої коси. А в новий 1933 рік уся Україна перетворилася на суцільну могилу. У світі не зафіксовано голодомору, подібно до того, який випав на долю наших дідів і бабусь. Наш обов’язок сьогодні – зберегти пам’ять про всіх померлих, тому ми у четверту суботу листопада  запалюємо свічку скорботи і вшановуємо  хвилиною мовчання всіх, хто загинув у страшні 1932-33роки. В комунальному закладі «Новослобідська публічна бібліотека»  пройшла хвилина скорботи «Свіча 33-го не згасне»

Хай світло від свічки у небо летить,

Хоча б одну душу зігріє в цю мить.

Щоб душа ця загублена спокій знайшла

І у вічність до Бога вона відійшла.