Перлини Путивльщини

Дата: 01.12.2019 21:38

Наш край споконвіку славиться самобутньою культурою і автентичністю. Задля збереження цих скарбів щорічно в Путивльському будинку культури проводиться районний фестиваль – конкурс пісенного фольклору «Перлини Путивльщини».

Новослобідську громаду достойно представили чотири колективи в трьох номінаціях. Це дитяче вокальне тріо «Веселі дзвіночки» Новослобідського СБК (керівник - Яніна Гудімова), вокальний квартет  Бунякинського СБК (керівник Анастасія Федорченко), «народний» фольклорний ансамбль  «Сива зозуленька» Юр’ївського СБК (керівник – Валентина Панова), та вокальний квартет «Волиняночка»  Волинцівського СК (керівник – Наталія Яснолобова).

Яскраве, колоритне свято пісні подарувало глядачам та учасникам фестивалю позитивні емоції і гарний досвід. Наші «Веселі дзвіночки», яскраве тріо дівчаток, отримали диплом І ступеню у номінації «дитячий спів». «Народний»  фольклорний ансамбль «Сива зозуленька»,  отримали диплом ІІІ ступеню в номінації «Ансамблевий спів».  У номінації «Малі вокальні форми» Бунякинський квартет отримав диплом ІІІ ступеню, та квартет «Волиняночка» нагороджені дипломом  за участь.

Щиро вітаємо учасників фестивалю-конкурсу, бажаємо творчих успіхів , невичерпної наснаги і підкорення нових вершин.