Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю

Дата: 04.12.2019 16:48

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. Цей день дуже потрібен нашому суспільству - і для того, щоб звернути увагу на проблеми людей з обмеженими можливостями, і для того, щоб захопитися незвичайною силою духу, цілеспрямованістю, умінням інвалідів домагатися успіху в найскладніших умовах. Ці прояви любові до життя і оптимізму можуть служити прикладом для всіх нас.

Напередодні свята в Князівській бібліотеці була проведена виставка творчих робіт художньо-прикладного мистецтва осіб з обмеженими можливостями «Можливості обмежені-здібності безмежні». На виставці були представлені вишиті рушники, в’язані речі та навіть плетений кошик. Майстерність цих людей вражає!
Побажаємо їм здоров'я, життєвої енергії, непохитного прагнення до досягнення намічених цілей. Нехай їх оточують близькі, розуміючі люди!