БІЛОПІЛЬЧАНИН ЧЕРЕЗ БОРГИ ТАК І НЕ ОТРИМАВ ГРОШІ ЗА ПАЙ

Дата: 05.12.2019 14:38

Фото без описуЯкщо маєш борги, то твої доходи, майно та права завжди знаходяться в небезпеці. Неплатники ризикують швидко розпрощатися не лише з матеріальними благами, а й власними свободами. Саме так сталося з мешканцем Білопільського району.

Чоловік тривалий час закривав очі на виконання батьківського обов’язку, подібний вчинок змусив його так і не отримати орендну плату за використання його паю. Понад 17 тисяч гривень, що були перераховані орендарем пішли на погашення аліментної заборгованості громадянина. Маленький Артем завдяки застосованим правовим заходам отримав належні йому кошти, а батько попри своє небажання утримувати сина, долучився до виховного процесу.

Білопільчанина, як і багатьох інших неплатників, врятувала земельна ділянка, в іншому випадку чоловіку довелося б миритися з більш неприємними санкціями, що передбачені законодавством.

До речі, на Білопільщині, з початку 2019 року, діти отримали 5,8 мільйона гривень аліментів.