23 грудня 2019 року на засіданні 31 сесії був прийнятий бюджет Новослобідської сільської ОТГ на 2020 рік

Дата: 24.12.2019 15:52

23 грудня 2019 року під головуванням сільського голови Ольги Гаркавенко відбулася тридцять перша сесія сьомого скликання Новослобідської сільської об’єднаної територіальної громади. На порядку денному сесії було розглянуто 114 питань.

Основними питаннями чергового засідання були питання прийняття сільського бюджету на 2020 рік та затвердження прогнозних показників на 2021-2022 роки, стратегія розвитку Новослобідської сільської ради на 2019-2026 роки, програма економічного і соціального розвитку Новослобідської ОТГ на 2020 рік та інші питання.

Прогнозні надходження доходів загального фонду (власний фінансовий ресурс) бюджету об’єднаної територіальної громади на 2020 рік визначені у сумі 30 675 466  гривень. Головними бюджетоутворюючими джерелами наповнення бюджету сільської об’єднаної територіальної громади є: податок та збір на доходи фізичних осіб, плата за землю, єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників та єдиний податок. Головний сільський кошторис забезпечуватиме функціонування бюджетних закладів та установ громади в повному обсязі, ним передбачена виплата заробітної плати, оплата за енергоносії та комунальні послуги, а також видатки, спрямовані на розвиток ОТГ.