Скажи - "НІ" зарплаті в "КОНВЕРТІ"!!!

Дата: 30.01.2020 15:50

Виплата заробітної плати у «конвертах» – тягар сучасності, який несе за собою багато негараздів як країні так і кожному з нас. Тож шановні громадяни пам’ятайте, що заробітна плата у “конвертах” - це майбутнє без гарантій і впевненості! Новослобідська сільська рада Путивльського району в Сумській області приділяє значну увагу проведенню роз’яснювальної роботи серед роботодавців для забезпечення підвищення рівня заробітної плати найманих працівників. Одна з таких роз’яснювальних робіт була проведена з 27-30 січня 2020 року головним спеціалістом відділу фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської ради (інспектором праці) Григор’євою Тетяною Олександрівною сумісно з консультантом роботодавців - провідним фахівцем з питань занятості Путивльської районної філії Сумського обласного Центру зайнятості Фонталіною Валентиною Павлівною та головним державним ревізором-інспектором відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Конотопського управління ГУДПС у Сумській області Чертушкіною Наталією Вікторівною. Під час зустрічі з представниками бізнесу були роз’яснені питання необхідності дотримання роботодавцями трудового законодавства, недопущення виплат «у конвертах», соціального захисту найманих працівників та інших норм законодавства. Треба усвідомити: щоб держава мала можливість фінансувати пенсійні виплати, роботодавці повинні чітко дотримуватись норм діючого законодавства, виплачувати заробітну плату прозоро, своєчасно та в повному обсязі . Тож з метою уникнення непорозумінь з перевіряючими органами, пропонуємо роботодавцям працювати в правовому полі та дотримуватися законодавства про працю.