Соборність

Дата: 22.01.2020 09:45

Фото без опису

22 січня українці щорічно святкують День Соборності, свято, встановлене у честь проголошення Першої Незалежності та Акту злуки УНР і ЗУНР. День Соборності України: історія свята Незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради у 1918 році, а вже за рік, у той же день, на Софійському майдані в Києві, відбулось офіційне об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в одну державу. У філіях комунального закладу «Новослобідський сільський будинок культури» також цей день не залишився позаувагою односельців, які прийняли участь в бесідах, лекціях, відвідали виставку.