На Сумщині вдвічі збільшилось число безробітних, які започаткували власну справу

Дата: 11.02.2020 15:21

Фото без описуУ 2019 році на Сумщині власну справу започаткували 80 безробітних - удвічі більше, ніж позаторік.

Про це повідомив директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

- У 2019 році на Сумщині відкрили власну справу 80 безробітних. Для відкриття бізнесових проектів їм виплачено більше 2,7 млн грн. У порівнянні з 2018 роком кількість осіб, які започаткували власну справу, зросла на 41, а сума виплачених їм на ці потреби грошей — на 1,6 млн грн, - розповів В. Підлісний.

За його інформацією, найбільш популярними сферами діяльності, у яких колишні безробітні відкрили власну справу, є торгівля, ремонт комп'ютерної та іншої побутової техніки, переробна промисловість, професійна, наукова, технічна діяльність, сільське господарство.