Інформацiйно-роз'яснювальна робота у сферi будiвництва

Дата: 11.03.2020 11:28

З метою попередження порушень законодавства про працю інспектор праці Новослобiдськоi сiльськоi ради проводить постійні відвідування суб’єктів господарської діяльності, під час яких роботодавців та найманих працівників інформуе про найбільш ефективні способи дотримання трудового законодавства, надае методичні та практичні рекомендації щодо інструментів, які використовуються для забезпечення гідної праці. Інформаційно-роз’яснювальна робота інспектора праці спонукає роботодавців поглянути під іншим кутом зору на стиль ведення свого бізнесу та згадати про соціальну відповідальність перед своїми працівниками. Під час таких заходів, і роботодавці, і наймані працівники мають можливість одержати саме ту інформацію, яка сприятиме реалізації їх особистих потреб, прав і можливостей у світі праці.