A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новослобідська громада
Путивльський район Сумської області

Підсумки роботи за січень та лютий Новослобідської сільської ради

Дата: 13.03.2020 09:17
Кількість переглядів: 330


Робота сільської ради та виконавчого комітету

Нарада 17 січня 2020 року. Питання порядку денного:
Про зміни режиму поїздок громадян України до Російської Федерації..
Про визначення та погодження з органом пробації переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт, на яких порушники (засуджені) відбуватимуть стягнення (покарання).
Про зміни в декларуванні осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
Про виконання Закону України « Про соціальні послуги»
Визначення першочергових дій із благоустрою території та її розвитку на 2020 рік

 

Проведено засідання виконавчого комітету 22.01.2020 року, де розглянуто 44 питання та 27.02.2020 року, де розглянуто 35 питань. Усі рішення прийняті до виконання.

 

 

Проведена сесія сільської ради 11.02.2020 року, де розглянуто 68 питань ( виконання бюджету за 2019 рік, прийняття Програм та земельні питання)


Затверджено логотип Новослобідської громади! Нехай він приносить до нашої громади добробут, допоможе зміцнити нашу громаду та навіть розширити, допоможе бути особливою, впізнаною на теріторії України та за її межами!


Житлово-комунальне господарство і робота комунального підприємства «Турбота»

 

Проведено розчистку автодоріг та благоустрій кладовищь  на території громади від порослі. Отримані матеріали використовуються для опалення закладів освіти та культури громади.

 

Обладнано гратами аптечний пункт в селі Нова Слобода

 

Проведено поточний ремонт водогону в селі Волинцеве

 

 Здійснено ямковий ремонт автодороги в селі Горки власними засобами

 

Постійно проводиться вивіз сміття, з об’єктів, що  знаходяться на території громади.


 

Реалізовані та поточні проекти

 

У січні 2020 року завершено  проект «Капітальний ремонт будівлі (заміна покрівлі, заміна віконних та дверних блоків, утеплення фасаду) Князівського навчально-виховного комплексу» ( ДФРР)

 

Продовжується реалізація проекту «Капітальний ремонт сільського Будинку культури в с. Нова Слобода Путивльського району Сумської області»

 

Подано проект «Капітальний ремонт будівлі (заміна покрівлі, заміна віконних та дверних блоків, утеплення фасаду) Новослобідський навчально-виховний комплекс» загальною вартістю 15535,909 тис.грн на розгляд Сумської ОДА для включення до переліку проектів, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регфонального розвитку в 2020-2021 роках.


 

Освіта

Методистами відділу освіти, молоді та спорту  Новослобідської сільської ради організовано та проведено:

-  методичні порадники для вчителів, а саме:

   * «Організаційно-методичні аспекти роботи з учнями закладів загальної середньої освіти в контексті підготовки до ЗНО та олімпіади з математики»

 

* «Підготовка учнів до ДПА, ЗНО з історії України: практичний аспект».

 

-    Наради з фахівцями психологічної служби з питань запобігання всіх видів насильства та протидії торгівлі людьми.

 

 -  Науково-практичний семінар «Педагогіка партнерства: залучаємо батьків до співпраці».

 

Із метою підготовки педагогів до запровадження засад Нової української школи в практику роботи були поведені виїзні тренінги з тем:

«Професійне вигорання учителя. Як його запобігти»  

 

«Як переконати колег, що в освіті треба багато змінювати, що вчити сучасних дітей старими методами неможливо»


 

Позашкілля

 

З 02 по 09 сiчня 2020 року було проведено територіальний етап Всеукраїнської виставки – конкурсу “Український сувенір”  ( заочно)

 

Вихованці здійснювали оздоблення баночок для освячення води до свята Водохреща.

 

Взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

 

Проведено територіальний етап «Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» - «Живе».

 

Проведено зустріч дітей ЗЗСО громади з інспектором 15 ДПРЧ Красноусовим М.П.на тему «Безпека життєдіяльності та правила поводження з вибухонебезпечними предметами».

 

Діти громади взяли участь у Всеукраїнському фестивалі – конкурсі «Країна має талант». Сіроштан Розалія отримала диплом І ступеня, Байрамалов Олексій – лауреат ІІ ступеня.

 

Українську пісню називають солов’їною. Кажуть, що солов’ї навчилися співати в українців.
25 лютого, пісня об'єднала дітей громади - на базі Новослобідського НВК було проведено територіальний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси", номінація "художнє виконавство" - "СПІВОГРАЙ"

 

Проведено територіальний етап ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу «Метелики – німий шедевр природи».

 

У межах обласного соціально – освітнього національно – патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!» проведено краєзнавчу конференцію «Герої сучасності серед нас».

 

Територіальний етап обласного конкурсу  дерев – родоводів «Нехай квітує дерево родинне».

 

Діти та дорослі Новослобідської ОТГ прийняли участь у Всеукраїнській акції «Годівничка».


 

Молодь та спорт

 

Проведено спортивне родинне свято "Тато, мама, я - спортивна сім'я" на базі Юр'ївського та Новослобідського НВК.

 У змаганнях прийняли активну участь  родини учнів.
Мами і тата, дівчатка і хлопчики бігали наввипередки, спритно стрибали, долали одну естафету за другою.  Сім'ї показали фізичну підготовку, спортивний азарт і бажання перемогти.

 

Вчитель з фізичної культури Юр'ївського НВК Тимошенко Ю.А. 21.02.2020 - 22.02.2020 взяв участь у змаганнях національного рівня (кубок України серед дорослих з військово-спортивного багатоборства пам’яті героя України генерала Сергія Кульчицького) у місті Глухів та посів І місце.

 

4.01.2020 року в селі Баничі Глухівського району пройшов традиційний Різдв’яний турнір з волейболу на якому команда «Чайка» з села Юр’єве зайняла 2 місце та Різдв’яний турнир з міні – футболу в селі Нові Вірки Білопільського району, де  ФК «Чайка» зайняла 1 місце, ставши володарем «Різдв’яного кубка» другій рік поспіль.


 

Відділ – служба у справах дітей

Було проведено два засідання комісії з питань захисту прав дитини на яких розглянуто, зокрема питання доцільності призначення опікуна над малолітньою дитиною-сиротою, розглянуті звіти служби щодо стану утримання, виховання та навчання дітей які знаходяться під опікою, індивідуальні плани дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також стан виконання батьківських обов’язків батьками по відношенню до своїх дітей.

 


 

Культура

7 січня 2020 року в м. Суми відбувся гастро фест «Слобожанські смаки», де Новослобідська сільська рада приймала активну участь

 

12 січня відбулися традиційні Різдвяні колядки по всіх старостинських округах

 

22 січня ми відзначали величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

 

15 лютого 2020 року відбулася урочиста подія «Афганістан болить в моїй душі»! Згідно з Указом Президента від 11 лютого 2004 року № 180/2004 в Україні встановлений День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня виповнюється 31-та річниця виведення військ із Республіки Афганістан.
Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках».

 

21 лютого, свято української мови – одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ.

 

 

Масляна – світле і тепле свято, сила якого здатна творити чудеса! Нехай в цей день всі печалі, всі негаразди назавжди підуть з вашого будинку, бажаю, щоб ваше життя було таким же теплим, таким же солодким, як сьогоднішні млинці!
27 лютого в селі Юр’єве Новослобідської ОТГ, біля Будинку культури, відбулося свято «Весну зустрічаймо!», в якому взяли участь мешканці громади.


 

Навчання

З 03 по 05 лютого 2020 року в Сумському центрі післядипломної освіти проходило навчання спеціалістів-землевпорядників місцевих рад, спеціалістів, відповідальних за земельні питання в об’єднаних територіальних громадах за спеціальною короткостроковою програмою «Управління земельними ресурсами: організаційно-правові аспекти».

 

13 лютого 2020 року Білокопитова Г.М. та Рудейко О.А. прийняли участь у семінарі на тему: «Управління людськими ресурсами в ОТГ», що проводився Сумським регіональним офісом Програми «U-LEAD з Європою».

 

25 лютого 2020 року спеціалісти громади взяли участь у семінарі організованому Сумським регіональним офісом Програми U-LEAD з Європою «Особливості підготовки та публічного представлення звіту про виконання бюджету ОТГ за 2019 рік. Практичні аспекти здійснення оцінки ефективності бюджетних програм»

 

 26 лютого 2020 року приймали участь в навчанні на тему «Удосконалення системи управління людськими ресурсами в органах публічного права», що проводилося Сумським центром післядипломної освіти.

 

Вчителі Новослобідської ОТГ прийняли очну участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Розвиток критичного мислення в процесі освітньої діяльності: вітчизняний та європейський виміри», яка відбулась у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка.

 

Із метою підготовки закладів освіти до впровадження в практику роботи системи державного аудиту керівники закладів освіти та представники відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради взяли  участь у семінарі, який організували фахівці управління Державної служби якості освіти у Сумській області.

 

Керівники закладів освіти громади прийняли участь у  обласному методичному пораднику з теми «Внутрішня система забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти» 

 

25.02.2020 року Сахно О.І., як експерт сертифікації взяла участь у нараді з питання опрацювання проєкту методики оцінювання практичного досвіду роботи педагогів, що беруть участь у сертифікації 2020 року. Нараду поводила начальник Управління Державної служби якості освіти в Сумській області Рябуха А.П.


 

Робота інспектора праці

З метою попередження порушень законодавства про працю, інспектором праці, проводяться відвідування суб’єктів господарської діяльності, під час яких роботодавців та найманих працівників інформують про найбільш ефективні способи дотримання трудового законодавства, надаються методичні та практичні рекомендації щодо інструментів, які використовуються для забезпечення гідної праці, приділяється значна увага проведенню роз’яснювальної роботи серед роботодавців для забезпечення підвищення рівня заробітної плати найманих працівників

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи подобається вам наш сайт?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь