Новослобідська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 13.03.2020 15:18

Новослобідська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

- провідного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, містобудування, цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами (виконання завдань та функціональних обов’язків бухгалтерської служби);

- спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту.

Вимоги до кандидатів на посади:

• провідного спеціаліста: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи;
  • спеціаліста: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи.

Кандидати на заміщення вакантних посад повинні вільно володіти державної мовою, користуватися ПК на рівні досвідченого користувача.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи: заяву  про  участь у  конкурсі; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з додатками; 2 фотокартки 4х6 см; копії документів про освіту; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або  військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс. Звертатися за адресою: с. Нова Слобода,  вул. Першотравнева, 3.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом організаційно-кадрової та інформаційної роботи за тел. 5-45-20.