Самоізоляція під час карантину через коронавірус

Дата: 03.04.2020 17:28

Самоізоляція під час карантину через коронавірус

Самоізоляція – найефективніший спосіб боротьби з поширенням коронавірусної інфекції.

Самоізоляція протягом 14 днів є обов’язковою для всіх громадян, котрі повернулися з-за кордону. Це допоможе знизити ризик поширення коронавірусної інфекції.

Самоізолюватися повинні громадяни, які повернулися додому, і ті, які проживають із ними. А також, при найменших симптомах застуди та грипу (сухий кашель, ускладнене дихання, підвищена температура тіла) телефонувати до свого сімейного лікаря чи на 103 та повідомити про свою історію подорожей і можливі контакти.

За порушення правил карантину, вас можуть притягнути до адміністративної відповідальності. Штраф за порушення режиму самоізоляції складає від 17000 гривень до 34000 гривень.

Не ставтеся легковажно до власного здоров’я та не наражайте себе, своїх близьких та оточуючих на небезпеку. Будьте відповідальні. Вчасно виявлена хвороба дозволяє виграти час у боротьбі з пандемією та зберегти тисячі життів.