Безкоштовний онлайн-курс "Коронавірусна інфекція: факти проти паніки" на Prometheus

Дата: 07.04.2020 10:57

Фото без опису

Освітня платформа Prometheus та медична платформа INgenius пропонують до вашої уваги спільний курс, який розвінчує поширені міфи та надає достовірну інформацію щодо нової коронавірусної інфекції COVID-19. У цьому курсі стисло та доступно викладені найважливіші факти, зібрані найавторитетнішими вченими та міжнародними організаціями охорони здоров’я.

Година часу, вкладена у проходження цього курсу, допоможе зберегти здоров’я вам та вашим близьким.

ВИ ДІЗНАЄТЕСЯ

• Що наразі відомо про вірус – скільки він живе у повітрі та на поверхні предметів, яка ймовірність заразитися від хворої людини, що робити, щоб убезпечити себе та близьких.
  • Наскільки небезпечна коронавірусна інфекція? Вплив віку, статі, хронічних захворювань на тяжкість перебігу хвороби.
  • Основні симптоми – коли залишатися вдома, а коли йти до лікаря.
  • Ускладнення – від чого помирають хворі та як це лікують.
  • Чим НЕ лікувати коронавірус.
  • Кому не потрібна маска, а кому вона допоможе.
  • Чи передається вірус від домашніх тварин, укусів комах та посилок з регіонів зараження.
  • Основні протоколи дій у разі перебування з хворим на коронавірус.
  • Та багато іншого.

КУРС РОЗРАХОВАНИЙ

На всіх зацікавлених темою.

Зареєструватися можна за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+COVID101+2020_T1/about