Шановні мешканці Новослобідської громади!!!

Дата: 17.04.2020 08:51

Великдень – одне з найочікуваніших свят всіх православних, яке за традицією збирало віруючих в храмових та церковних святинях для відзначення найвеличнішого православного свята – воскресіння Сина Господнього! Так було раніше, так буде і в майбутньому! Але в цьому році – не так як завжди!

Через ситуацію з розповсюдженням короновірусу та запровадження карантину в переддень Великодніх свят звертаюся до всієї громади із проханням: потурбуйтеся про власне здоров’я та здоров’я своїх близьких – залишайтеся на вихідні та свята вдома.

Ми повинні з розумінням віднестись до цього становища.

Нас усіх зараз об’єднує спільне завдання – зупинити поширення коронавірусної інфекції. Дата закінчення карантину залежить від нас з Вами. І відсвяткувати Великодні свята ми маємо не порушуючи карантинних обмежень.

Закликаю вас бути відповідальними, дослухатися до порад і відсвяткувати Великдень у родинному колі, цим самим проявити турботу про життя і здоров’я своїх рідних та близьких людей.

Великдень – це день, який зближує, надихає на добро, втілює надію на найкраще. Будьте прикладом для інших. Залишайтесь поруч з вашими найдорожчими людьми, залишайтесь здоровими і нехай коронавірусна інфекція обійде нас стороною.

У зв’язку з ситуацією, що склалася, буде здійснюватися індивідуальне освячення в суботу, 18.04. Всі охочі віряни зможуть виставити великодні кошики за ворота, а священик пройде вулицями і освятить їх.

Приблизний графік освячення:

Нова Слобода – з 10:00 години

Линове – з 14:00 години

Чаплищі – з 09:00 години

Червоне Озеро - з 11:00 години

Сахарове - з 15:00 години

Мінакове - з 16:00 години

Ширяєве - з 17:00 години

Князівка - з 18:00 години

Юр’єве - з 13:00 години В Бунякине та Волинцеве освячення почнеться із 3:00 19.04.2020 року в живій черзі з дистанцією 2 метри, присутність ТІЛЬКИ В МАСЦІ!

Працюємо разом! Один для одного!