Путивльський район Сумської області

Допомога благодійного фонду Андрія Деркача "Наше майбутнє"

Дата: 17.04.2020 11:14

Допомога була у всіх віках природнo-людським добрим ділом. Так було колись і так залишилось зараз. Нас не потрібно вчити про її необхідність, про її важливість, про її цінність. Все зрозуміло само собою. Ми не можемо жити без інших, а інші потребують нас. В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є.

Ось i в цей не легкий для нашої країни час, наш народний депутат Андрій Леонідович з однодумцями, долучились до допомоги літнім людям та нашим медикам ( придбання баготоразових защітних костюмів).

Напередодні Великодня, за благословенням архієпископа Конотопського і Глухівського Романа та за допомогою благодійного фонду Андрія Деркача "Наше майбутнє", підтримали пожилих людей (старше 65 років) продуктовими наборами.

В цей складний час боротьби з коронавірусом вони не повинні відчувати себе одинокими та покинутими.

Робимо добро через те, що душа наша сповнена добра!

Працюємо далі!