Про забезпечення публічної безпеки та порядку під час святкування Пасхи!!!

Дата: 17.04.2020 19:00

Великодні свята вперше зустрічатимемо в умовах карантину. Закликаємо мешканців та гостей громади провести Великодні свята вдома, не наражати себе, своїх близьких та оточуючих на невиправдану небезпеку.

17 квітня 2020 року в приміщенні Путивльського відділення поліції відбулася селекторна нараді з Головним управлінням Національної поліції, з метою забезпечення публічної безпеки та порядку під час святкування Пасхи. Так, на позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС Новослобідської сільської ради, були обговорені питання про вжиття додаткових заходiв щодо протидії поширенню гострої респiраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавiрусом SARS-CoV-2. Членами комісії було прийнято рішення наполегливо рекомендувати жителям громади утриматись від пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів.

Хочемо одразу заспокоїти наших громадян, щодо тієї інформації, яка поширюється стосовно закриття магазинів на період святкових днів- продуктові магазини будуть працювати у штатному режимі. Не потрібно створювати штучний ажіотаж. Щодо "комендантської" години про яку всі говорять, це - рекомендації і якщо немає крайньої необхідності - сидіть вдома. Якщо ж ви в масці, рукавичках і у вас є крайня необхідність купити ліки або продукти- ніхто вам цього не заборонить, доти доки не оголошений надзвичайний стан. Проте закликаємо всіх громадян, без крайньої потреби не виходьте з дому.

Бережіть себе та своїх близьких!

Залишайтесь вдома навіть на свята!

Усім здоров'я!