ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Дата: 24.04.2020 15:23

Фото без описуШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Дякую всім за те, що ви дослухалися до наших закликів та лишилися на Великдень вдома, але за давньою традицією звикли поминати наших покійних рідних з другого тижня після Великодня. Століттями християни приходять до могил покійних, куди приносять фарбовані яйця, випічку, цукерки та інші пасхальні страви. Так було завжди. Але не цього року…

У цьому році поминальні дні припадають на час пандемії. В Україні оголошено карантин і масові збори можуть сприяти ще більшому поширенню хвороби і є небезпечними для життя та здоров’я людей. Перенесення поминальних днів на кладовищі – одне з рішень щодо перешкоджання поширенню корона вірусної інфекції.

У зв’язку із ситуацією, що склалася, виконавчий комітет та сільська комісія ТЕБ і НС ЗАБОРОНЯЄ:

- відвідування кладовищ, місць окремих поховань у традиційні після пасхальні дні, крім випадків здійснення поховання померлого за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил: участь не більше 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

РЕКОМЕНДУЄ:

- поминальні дні перенести на 6 червня – на Троїцьку батьківську поминальну суботу;

- прибирання біля могил здійснювати в інші від поминальних днів, збираючись не більше як по 2 чоловіки;

- дотримуватись дистанції;

- дотримуватись «маскового режиму»;

- приділити особливу увагу контролю за дітьми;

- попросити своїх родичів, що проживають поза межами громади, утриматись від поїздок на кладовища під час карантину;

А свою любов і повагу до померлих краще висловити в поминальних молитвах і без присутності на цвинтарі.

Будьте відповідальними! Менше контактів – менше хворих людей. Ми сподіваємось на ваше розуміння і підтримку. Піклуйтеся про близьких людей! Бережіть себе та будьте здорові!