Увага!!! Карантин продовжено до 11 травня 2020 року.

Дата: 27.04.2020 14:07

Фото без описуФото без опису

На виконання протоколу № 9 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань ТЕБ і НС від 23 квітня Новослобідською комісією з питань ТЕБ і НС, було проведено позачергове засідання, на якому вирішено:

1. Продовжити карантин до 11 травня 2020 року на теріторії Новслобідської сільської ради.

2. Заборонити відвідування громадянами кладовищ, місць окремих поховань  у традиціїні після пасхальні  (післявеликодні) поминальні дні, крім випадків здійснення поховання померлого за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більш ніж 10 осіб та забеспечення відстані  між присутніми не меньш  ніж 1,5 метри.

3. Встановити, що поховання померлих від короно вірусної хвороби здійснюється із дотриманням наступних вимог:

1) тіла померлих мають бути оброблені дезінфекційним хлоровмісним розчином  та поміщені у  непроникний герметичний пакет-мішок;

2) поховання тіла здійснюється у щільно закритій труні;

3) при здійсненні поховання померлого дозволяється перебувати одночасно у приміщенні не більш як 1 особа на 10 квадратних мертів та забезпечити відстань  між ними не менше ніж 1.5 метри;

4) здійснювати облік осіб, які були присутні під час поховання  із зазначенням дати і часу перебування: прізвище, імя, по  батькові, адреси проживання , контактного номеру телефону.

4. Було затверджено заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ, і  сільськогосподарських угідь на території Новослобідської сільської ради у пожежонебезпечний період 2020 року.