ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Дата: 01.05.2020 00:03

Вітаємо Вас із святом весни і праці – Першотравнем.

Вже багато десятиріч 1 Травня відзначається у всьому світі, як день єднання трудового народу. В цей день ми вшановуємо наших земляків – усіх, чия праця сприяє зміцненню і процвітанню нашого краю.

Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину добра і справедливості. Щиро бажаємо Вам, щастя, здоров’я, благополуччя і життєвих гараздів.

При цьому хочу додати, що на території Новослобідської ОТГ постійно запроваджуються необхідні заходи боротьби з коронавірусом COVID-19 . Станом на 30 квітня 2020 року по нашій громаді не зареєстровано жодного випадку захворювання на гостру респіраторну хворобу викликану пандемією. Але відомо, що на території Конотопського, Кролевецького та Глухівського району підтверджено випадки захворювання на COVID-19.

Напередодні травневих свят з метою недопущення поширення вірусу на території нашої громади ЗАКЛИКАЮ!!! населення зберігати спокій, залишатись вдома. Зазвичай ми святкуємо травневі свята на природі, збираємося компаніями або подорожуємо - тому переконливо ПРОСИМО!!! відмовитись від поїздок. Цим ми збережемо природу та захистимо себе та своїх рідних. На період травневих свят усі карантинні заборони є чинними, у тому числі й норма про недопущення скупчення людей, що стосується також і виїзду на природу.

Звертаюсь до батьків, бережіть своїх дітей обмеживши перебування їх на вулицях.

Невдовзі ми обов’язково повернемось до звичного ритму життя. Але сьогодні хочу подякувати Всім мешканцям, які чітко розуміють, що багато в чому розвиток подальших подій залежить саме від нас, від нашого свідомого ставлення та виваженої поведінки. Тому залишаємось пильними, з повагою відносимось один до одного.

Бережіть себе та своїх рідних. Будьте здорові.

Впевнена, ми всі разом проявимо неабияку єдність, і збережемо найголовніше – здоров’я й життя людей.