Брифінг Міністра охорони здоров’я!!!

Дата: 08.05.2020 13:37

Результати брифінгу Міністра охорони здоров’я Максим Степанов за 8 травня:

Незважаючи на послаблення карантину з 11 травня, органи місцевого самоврядування мають право посилювати карантинні заходи у разі погіршення епідеміологічної ситуації.

В Україні за минулу добу зафіксовано 504 нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 44 у дітей та 98 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 237 осіб. Одужали за добу 310 осіб, померла 21 особа.

За останню добу проведено 7763 тестування методом ПЛР.

За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській області (65), Чернівецькій області (49), Закарпатській області (44) та в місті Києві (46).

Всього ПЛР-тестування в Україні роблять 59 лабораторій. Найбільше тестів проводиться у Чернівецькій, Тернопільській, Вінницькій, Херсонській, Черкаській областях, що зумовлено кількістю захворювань.

Результати ПЛР-тестувань лабораторії обробляють протягом 3-4 днів залежно від навантажень.

ПЛР-тестування померлим роблять у разі наявності в них за життя симптомів COVID-19.