Вшанування загиблих в другій світовій війні

Дата: 09.05.2020 20:03

Фото без описуУ Новослобідській громаді в День памяті та примирення відбулося вшанування загиблих в другій світовій війні за участю сільського голови Гаркавенко О. О, заступника сільського голови Крюкова С. М. та старост Шевченко І. О., Соломянника С. В., Мілікова О. М., Цапенко М. В. В цьому році, у зв'язку з карантином, відзначаємо без пишних урочистостей, але це не применшує подвигу наших предків, які 75 років билися за всіх нас. У цей день ми з гордістю і пошаною згадуємо про ті страшні дні, які передували великому святу. У цьому році відзначається 75-річниця Перемоги в Другій Світовоій Війні. Скільки не минуло б років з Дня Перемоги, ми ніколи не забудемо, якою ціною вона дісталася нашій Батьківщині, схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих.

Низький уклін, вічна пам'ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу та незалежність нашої держави.

Віддаємо шану всім жителям громади, які постраждали від нацизму, дітям війни, колишнім в'язням, військовополоненим та тим хто трудився в тилу.

Вітаємо Вас зі славним Днем Перемоги. Нехай у це велике свято буде спокійно у Вас на душі і в серці, нехай будуть здорові і щасливі Ваші близькі. Бережіть мир і гармонію, цінуйте життя, свято шануйте подвиг свого народу. З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ